Vlak na kolej

1. května 2013 v 20:33 | Kočka |  Povídky

Jako vždy jsem studovala ve škole protože doma jsem na to neměla klid, rušil mě hiperaktivní nevlasní bratr a na otce jsem měla alergii pokaždý že nic nedělám že jen sedím u stolu a že mám něco dělat. Tady mi dali všichni pokoj a mohla jsem se soustředit. Vyrušil mě tam učitel přišel ke mě začal semnou mluvit o krajině z nějaké knihy. Je to totiž učitel literatury. Poslouchala jsem ho jeho hlas zněl docela dobře, hezky to popisoval. Aby ne nebyl moc starý jen o pár let starší jak já ale nepatřil ke starým učitelům takže jsem na něj s holkama letěli. Měla jsem na sobě krátkou skládanou sukni byli mi vidět kolínka a stehna. Korzet byl bílo černý a trochu mi padal, vešla by se do něj větší prsa. Vlasy sem měla do drdolu a pár vlásků mi padalo do obličeje a lehtali mě na tvářích. Slunce zapadalo házelo zlaté odlesky okeními tabulkami, ozlacovalo místnost ve které byl dřevěný masivní nábytek. Na kamenou podlahu dopadali zlaté paprsky a odráželi se do prostoru.
Vyprávěl o krajině velmi věrohodně jako by si slovo od slova pamatoval. A začal mi sahat na ruce, mě ochromilo bušení srdce a zvědavost. Postupně se dostával k mím prsům moment překvapení a zčervenání mích rtů ho nezastavil, začal je mačkat, vzala jsem jeho rukua chtěla jí odstčit."Ale já vím že to chceš" namítal. Začala jsem protestovat . On se rozhořčil a řekl že mě miluje. Zastyděla jsem se tak že jsem nevěděla co říct a nechala jsem ho ať pokračuje najedou jsem se snažila dostat hlásku ale mluvila jsem uplně zcestně o něčem jinym ale nakonec jsem se rozhoupala a řekla jsem "ale to už nemůžu být na téhle škole, jinak by jsme nemohly být spolu."
Souhlasil semnou a tak mě poslal na soukromou školu kterou prý za mě bude platit. A prý bude za mnou dojíždět. Už jsem se těšila na strávené chvíle sním. Vyjela jsem tedy vlakem tak jak jsem se sním domluvila. Už od samího posazení mi byl vlak podezdřelí. Jako by se v něm vznášela mlha kterou prozařovala odpolední slunce, ten zvláští pocit mi projížděl až pozádech. Vlak vyjel, jeli jsme asi hodinu. Měla jsem přestoupit nebo co, ale naskytla se divná koplikace s divnými lidmi kteří byli celí bílý a jako by se v mlze třpitili měla jsem z toho husí kůži. Žena na mě promluvila kam že to jedu a když jsem jí odpověděla že do Mensy otevřela pouze ústa a nic neřekla najedou se tam objevil muž podobný profesorovi co mě miluje. Sedl si ke mě a odpověděl že vlak už od jel a že budu muset jít sama pěšky že on se tam už nějak dostane políbil mě moje celé tělo zahořelo vzrušením. A pohladil po bříšku měla jsem jen halenku a dlouhou sikni.. A tak jsem se vidala sama do mlhy neznáma po kolejích které ani nevím kam vedou..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Verča Verča | Web | 8. května 2013 v 15:32 | Reagovat

Velmi povedené a romantické.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama