Bíly Prášek 1-3

28. května 2013 v 22:08 | Víla dvounůžka |  Povídky světa snů
I.
Prďdírka jela na dovolenou s rodiči na jinou planetu jménem Kams!.

Kams! je planeta plná růzdných teplích par které produkuje jádro země. Planeta je složená proto jenm ze skal a ložisek růzdných rud a louží od neznámích látek které přizpůsobiví život začal využívat ke svému prospěchu k léčení k potěšení někdy i k vaření. Na této planetě žijí bytosti humanoidního typu. Pokožku která se přizpůsobila horkým parám zhnědla a stvrdla tyto bytosti se po určité době slíkají jako hadi aby tuto pokožku vyměnili ale boužel vtéto době jsou nejvíce citliví.
Těmtom bytostem se začalo říkat Gokams.

Gokamové svojí technologii docela dobře rozvíjeli až se zapojili do vesmírné aliance. A začali na své planetě stavět průhledné hoteli, wellnesy a relaxační tunely.

Prďdírka už se probouzela v meziplanetární lodi. Když se zrovna chytala přistávat na rampě na jednom obvyklém mrakodrapu které se nacházeli na této planetě docela obvykle jinak se zde totiž existovat nedá.
Páry kolem lodi se vznášeli k nebi které mělo nazelenalou barvu od všech těch chemických výparů.
Loď pomalu přistála a dosedla na rampu kterou společeně i slodí obklopila ochraná kopule která vysála jedovaté páry ze středu planety.
II.

Prďdírka rodiče ignorovala jako většina dnešních adolescentů. Došla snimi do hotelo vůbec je ignorovala dostala od nich klíč došla do pokoje ve kterém byl víhled na celé město které se vznášelo v obrlaku par růzdných barev. Položila zavazadlo na zem. Protože všechni děti mají v sobě čipovací zařízení a rodiče si můžou skontrolovat kde přesně sou neobtěžovala se jim něco oznamovat. Odešla s pokoje a hotelu který navazoval na obrovzký tubus ve které chodili lidé růzdných ras a původů.

V tubusu projížděli růzdné dopravní prostředky. Prrďdírka se vydala tedy nějakým směrem který jí připadal nejzajímavější v dálce viděla zajímaví obchůdky. Vlezla hned do prvního kterýjí zaujal pozravil jí jaký si robot. A tak se na to radši vykašlala a odešla nevěděla a nelíbylo se jí to.

Řekla si že si projde město pobavíse a pak si něco koupí. Po půl hodině procházení vlezla do zábavního centra. V první patře se pobavila hrama na růzdných konzolích pak jí to přestalo bavit a nastoupila do kulatého výtahu.

III.
Najedou výtah zastavil ve skoro prázdném patru. Ve kterém seděla pouze žena za nějakými přížemi a měla na sobě zvláštní šaty byla Gokamského původu. Vlasy měla modré.
Prdďítka přišla k pultíku. "Dobrý" pozdravila žena "Co si dáš?"
"Zdravím" odpověděla Prdďírka "Co tady máte?"
Žena se zarazila "Bylo ti aspoň 13let?"
"Ano" řekla Prdďírka kamením výrazem.
"Tak na je u toho návod kdybys potřebovala" podala jí pytlíček s bílím práškem a jaký si papír kterej se už moc nepoužívá protože v tomto století už moc stromů neroste.
Prdďírka to popadla a žena naní vyštěkla 25 Gnoklů. "Tak moc?" vyvalila oči Prdďírka. " A co si myslíš!" zařvala naní žena.
Tak tedy zaplatila a šla na hotel cestou potkala rodiče a ty se jí ptali co to má tak řekla "místní specialita nemusíte se bát"
A odešla oni jen na to zakroutili hlavou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano 60.4% (29)
Ne 39.6% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama