4.kapitola

6. května 2013 v 17:35 | Vypsychlá kočka |  Podivná existence

Denník podivné existence 4.

Najednou mě kdosi popadl jeden s tšch cvoků kterému se asi něchtělo střílet bylo to nepříjemný odřel jsem si kolena o spodní rám dvěří u auta. Spoutal mě k nám nastoupili další 3 cvoci kteří nevím proč stahují krávy a pak dojí jejich mléko. Auto nastartoval řidič který mě přivázal mířil ven z města. Jeli jsme asi hodinu až jsme narazili na vesnici na kopci. Kolem které se nacházeli lesi.
Vesnice vypadala ponuře a opuštěně zastavili jsme na návsi. Na které stál sto let starý strom který důležitě se tyčil vzhůru nad domy a nad kopec. Bylo o něj opřené kolo o starý dub. Člověk pokut to byl ještě člověk ze zadního sedala zamnou vystoupil a odpotal mě. Nakrčil na mě ten svůj křiví úsměv a začal si po zpěvat na čele mu stékal pot. Vytáhl mě surově z auta div jsem neupadl na zem. Držel mě pevně za zápěstí abych mu neutekl. Postavil mě na nohy flusnul na zem stčil mi kolo do ruky a řekl "Tady máš šanci se zachránit projeť les na kole a pustí me tě." Kívl jsem mu na to a doufal že se zachráním. Ostatní kumpáni se jen smáli a jeden z nich nasával samohonku.
Popadl jsem kolo a jen jsem viděl nejlepší příležitos ujet když všichni začali nasávat a popíjet. Slunce vstávalo a už bylo docela dobře vidět ale netušil jsem že ta cesta bude tak strmá a tak sem se lekl a začal brzdit. Po chvíli brždění jsem se ocitl v lese. Vlese byla o něco větší tma a stromy vrhali na zem stíny listí se jen tak ledabile povalovalo na lesní cestě po které jsem jel. Jel jsem hlouběji a hlouběji. Roští škrábalo mojí kůžia kůže pálila jako čert už jsem si připadal v bezpečné vzdálenosti od těch divných lidí.
A tak jsem začal zpomalovat. Sice to kolo moc pohodlné nebylo ale bylo to příjemnější než být připoután v autě. Velkýmy chlapy typu gorila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano 60.4% (29)
Ne 39.6% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama