Květen 2013

Nightwish - Sleeping Sun (old sound, new video)

31. května 2013 v 19:47 | Víla Dvounůžka |  Hudba

Bílý prášek 7-8

30. května 2013 v 18:38 | Víla Dvounůžka |  Povídky světa snů
VII.
Celí den o tom přemýšlela nakonec se rozhodla že si dá bílý prášek projde se po městě a podle toho kolik lidí bude před klubem podle toho se rozhodne.
A tak teda v noci vyrazila do města plného lidí a bytostí které člověk raději neidentifikuje a nezamýšlí se nad tím z čeho ta bytost je.
Došla až na okraj města kde se nácházela vysoká budova kruhového tvaru a na stěnách blikaly barevné proužky. U dveří byl hlouček lidí jejího věku kteří ale uznávali uplně jiný styl oblékání než ona a se zaujetím si jí prohlíželi když vcházela do klubu.

Odešla k baru obědnala si vodu doní si nasypala bílí prášek počkala až se rozpustí napila se a čekala na extázi a na úžasn štěstí které pak přišlo. Bylo to užasné všichni okolo byli úžasní mohla pít co chtěla dělala věci které by jinak nedělala začala vidět motýli obřích rozměrů kteří se kolem ní vznášeli a kluci který jí obdivovali.

NAJEDNOU TO VŠECHNO SKONČILO a ona se probudila na ulici s nějakým mužem. A začala zvracet.

VIII.
TAK TO POKRAČOVALO DALŠÍCH 10 LET. SAMOZDŘEJMĚ ŽE UŽ BYLA NA SVÉ PLANETĚ ZEMI. A jednoho dne se rozhodla stím něco dělat. A tak v zapadlích ulicích velkoměsta plného smogu a šedi nalezla bílou budovu ve které se nacházela poradna pro drogové zavyslé.

S pocitem že se napraví a bude vše jako dřív. Vešla suveréně do kanceláře poradny. Tam jí přivítal muž v bílém s úsměvem na tváři. "ano a je tu další drogově závyslí který si za to může sám... Myslíte si že vám pomůžu? tak to se milíte."

Zaraženě se na něj Prdďírka podívala když začal kamsi telefonovat "Jak to myslíte?"

"Ale myslím to tak" Popadl jí za ruku a odtáhl na chodbu. "že tady zůstanete" a zamkl za sebou dveře. ˇPrdďírka vykulila oči a začala se dveřmi lomcovat. TO SNAD NEMYSLÍ TE VÁŽNĚ PUSTE MĚ POKUT VÍM JE TO DOBROVOLNÉ CO TO DĚLÁTE?!¨

"Nedělám vůbec nic jen se uklidněte bude te se tu pěkně učit nebo jen tak ležet na svém lůžku v rostliném stavu to se ještě uvidí co ukáží testy." řekl doktor a pelkně se zašklebyl.

Najednou prosti Prdďírce začali přicházet silní svalnatí muže svazalí a odvedli kamsi do pokoje ve kterém bylo všechno bílé a k zbláznění nudné...

A byla tam dokud nezemřela...
Smrt je jediné vysvobození. Je to jediný konec všeho...

Rammstein Zwitter

30. května 2013 v 17:40 | Víla Dvounůžka |  Hudba

Bílý prášek 4 - 6

29. května 2013 v 19:16 | Víla Dvounůžka |  Povídky světa snů
IV.
Vlezla nenápadně do svého pokoje s automatickým otevíráním podle identifikace obličeje. Lehla si na postel, vyndala papír z pytlíku. A začala číst návod.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Návod k použítí bílého prášku

Nasypte dle potřeby bílý prášek do sklenice zalejte vodou nechte rozpustit. Pokut jste ještě bílý prášek nepoužily doporučujeme menší množsví.
Poté vypijte a čekejte na účinek který by se měl dostavit do minuty.

UPOZORNĚNÍ:
Bílý prášek působí tři hodiny a více podle množví nasipaného do sklenice.
Během působení by neměla žádná bytost používat jakýkoliv dopravní prostředek ani obsluhovat počítač nebo robota.
Nepoužívejte během těhotensví mohou nastat fyzické změny dítěte nebo potrat.
Pokut u vás nastala závyslost neobracejte se nanás může te si za to sami.
---------------------------------------------------------------------
V.
Prdďírka nechala ležet papír na postely která byla ještě složená v igelitovém pouzdře. Popadla pytlík s bílým práškem a šla do koupelny našla sklenici. Nasypala do ní trochu prášku přidala vodu zamíchala prstem a vypila.
Čekala co se bude dít.
A najedou to pocítila ten příval štěstí který se uvolnil ještě k většímu když si lehla na postel jako by se začala vznášet v oblacích. A další příval do těla který způsobil křeč která se najedou uvolnila a způsobila nekonečnou euforii. Která se hromadila hromadila až o sobě nevěděla a byla kdesi daleko od sebe.

Až byla v uplném komatu už pouze jen dýchala a začala zažívat nesmírnou křeč.

VI.
Když se jí rodiče ráno ptali kde byla odpálkovala je že spala byla unavená s cesty. Ale v hlouby duše myslela na ten prášek který jí udělal takovou slast a potěšení.
Celí den se flákala ve wellnesu v horkých lázních kde jí masírovali a byla v bazénu kterej se třpytil. Celí den jí v hlavě šrotovala ona droga že by si dala a šla v tomhle stavu někam na zábavu. Beztak se o ní nikdo nezajímá a nikdo jí nechce.
Kluci oní nehnou ani prstem takle by si třeba užila i bez kluků a podobných hovadin stačila by jen pořádná hudba. Zjistit kam se tady nevíc chodí.

Nightwish "The Phantom Of The Opera" with lyrics

29. května 2013 v 14:34 | Víla Dvounůžka |  Hudba

Bíly Prášek 1-3

28. května 2013 v 22:08 | Víla dvounůžka |  Povídky světa snů
I.
Prďdírka jela na dovolenou s rodiči na jinou planetu jménem Kams!.

Kams! je planeta plná růzdných teplích par které produkuje jádro země. Planeta je složená proto jenm ze skal a ložisek růzdných rud a louží od neznámích látek které přizpůsobiví život začal využívat ke svému prospěchu k léčení k potěšení někdy i k vaření. Na této planetě žijí bytosti humanoidního typu. Pokožku která se přizpůsobila horkým parám zhnědla a stvrdla tyto bytosti se po určité době slíkají jako hadi aby tuto pokožku vyměnili ale boužel vtéto době jsou nejvíce citliví.
Těmtom bytostem se začalo říkat Gokams.

Gokamové svojí technologii docela dobře rozvíjeli až se zapojili do vesmírné aliance. A začali na své planetě stavět průhledné hoteli, wellnesy a relaxační tunely.

Prďdírka už se probouzela v meziplanetární lodi. Když se zrovna chytala přistávat na rampě na jednom obvyklém mrakodrapu které se nacházeli na této planetě docela obvykle jinak se zde totiž existovat nedá.
Páry kolem lodi se vznášeli k nebi které mělo nazelenalou barvu od všech těch chemických výparů.
Loď pomalu přistála a dosedla na rampu kterou společeně i slodí obklopila ochraná kopule která vysála jedovaté páry ze středu planety.
II.

Prďdírka rodiče ignorovala jako většina dnešních adolescentů. Došla snimi do hotelo vůbec je ignorovala dostala od nich klíč došla do pokoje ve kterém byl víhled na celé město které se vznášelo v obrlaku par růzdných barev. Položila zavazadlo na zem. Protože všechni děti mají v sobě čipovací zařízení a rodiče si můžou skontrolovat kde přesně sou neobtěžovala se jim něco oznamovat. Odešla s pokoje a hotelu který navazoval na obrovzký tubus ve které chodili lidé růzdných ras a původů.

V tubusu projížděli růzdné dopravní prostředky. Prrďdírka se vydala tedy nějakým směrem který jí připadal nejzajímavější v dálce viděla zajímaví obchůdky. Vlezla hned do prvního kterýjí zaujal pozravil jí jaký si robot. A tak se na to radši vykašlala a odešla nevěděla a nelíbylo se jí to.

Řekla si že si projde město pobavíse a pak si něco koupí. Po půl hodině procházení vlezla do zábavního centra. V první patře se pobavila hrama na růzdných konzolích pak jí to přestalo bavit a nastoupila do kulatého výtahu.

III.
Najedou výtah zastavil ve skoro prázdném patru. Ve kterém seděla pouze žena za nějakými přížemi a měla na sobě zvláštní šaty byla Gokamského původu. Vlasy měla modré.
Prdďítka přišla k pultíku. "Dobrý" pozdravila žena "Co si dáš?"
"Zdravím" odpověděla Prdďírka "Co tady máte?"
Žena se zarazila "Bylo ti aspoň 13let?"
"Ano" řekla Prdďírka kamením výrazem.
"Tak na je u toho návod kdybys potřebovala" podala jí pytlíček s bílím práškem a jaký si papír kterej se už moc nepoužívá protože v tomto století už moc stromů neroste.
Prdďírka to popadla a žena naní vyštěkla 25 Gnoklů. "Tak moc?" vyvalila oči Prdďírka. " A co si myslíš!" zařvala naní žena.
Tak tedy zaplatila a šla na hotel cestou potkala rodiče a ty se jí ptali co to má tak řekla "místní specialita nemusíte se bát"
A odešla oni jen na to zakroutili hlavou.


Bubička

28. května 2013 v 19:56 | Víla dvounůžka |  Básničky

Bolí mě palička

Moje kebulička

Sežrala mě lasička


Je ze mě kulička chlupů

Kolem mě je spousta lupů


Chřest

27. května 2013 v 20:48 | Víla Dvounůžková |  Téma
Je to původně česká rostlina už ve středověku se unás chřest pěstoval. Boužel politika všechny naše zvyklosti které z bývali od pohanů a jiných kultur stačili zničit. Nechápu proč lidi nemůžou pochopit jaký bohatsví v týhle zemi je a chovají se tak jak chovají. Je to trpaná zástěrka jak se dostat k penězům. Prominte ale tohle není moc originální téma co na tohle člověk může napsat but uplně něco jinýho nebo stáhnou informace.
Jinak obecně co sem našla na neto o chřestu:
1. Je snadný na přípravu
Jde o univerzální surovinu, kterou lze podávat jako samotný hlavní chod, nebo jako doplněk k různým druhům masa či k rybám. Zpracovat se dá za studena, ale můžete ho také zapékat nebo vařit. Stačí pouze oloupat a hodit na pár minut do vroucí osolené vody s octem.
2. Prospívá zdraví
Chřest léčí a prospívá při onemocnění ledvin a močového měchýře, pomáhá při poruchách funkcí jater a žlučníku, je skvělý proti pálení žáhy. Příznivě působí i na srdce a krevní oběh, ale i na nervovou soustavu, ulevuje například od bolesti zad.
3. Hodí se ke všemu
Výborný je chřest ve spojení s rýží, kuskusem, bramborem, pečeným kuřátkem, vejci, ořechy, salátem… Nemusíte tedy vymýšlet složité recepty, stačí si vybrat oblíbenou surovinu a přidat k ní zelený nebo bílý chřest.
4. Působí jako afrodiziakum
Je prokázáno, že častá konzumace téhle křupavé delikatesy zvyšuje chuť na sex. Už staří Řekové a Římané ho považovali za afrodiziakum a představoval pro ně luxus, určený na stoly bohatých občanů.
5. Je dietní
Tahle svěží jarní zeleninka obsahuje pouhých 13 kalorií na 100 gramů, takže si ji i při dietě můžete dopřát ve velkém množství. Vysoký obsah draslíku navíc přispívá k pročištění organismu a hubnutí.
Jak ho vařit?
Zelený chřest stačí omýt a oddělit spodní dřevnatou část (2 až 3 cm). Bílý je třeba kromě odříznutí dřevnaté spodní části pečlivě oloupat. Chřest pak vložte do vroucí vody, přidejte lžičku soli a cukru, plátek citronu a kousek másla. Můžete přidat i lžičku octa. Bílý chřest vařte 8 až 12 minut, zelený asi 5 minut. Po vyndání ho neoplachujte studenou vodou, ale nechte vychladnout, jinak by ztratil vitamíny a oslabila by se jeho chuť

Podivný vílet do pouště

27. května 2013 v 19:04 | Víla Dvounůžková |  Povídky světa snů
Jednou jsem takle šla koupit látku na polštář šla jsem do města bylo hezky krásný letní prosluněný den. S dobrou náladou a hudbou v uších jsem šla do města kde jsem si vybrala nádhernou modrou látku s květinamy. Najednou mi zavolala matka. " Prostímtě pohlídala by jsi nám psa?" S nevolí jsem odpověděla že "ano". A hned jsem jí to položila když jsem zrovna byla na cestě zpátky.
Doma jsem nechala látky ležet na stole a běžela k matce domů hlídat psa. Ten její psík na mě skočil ta malá svině mi zašpinila kalhoty. Chci odsud vypadnout nenavidím to tu nechápu co na těch malejch psech má mě se líbí vlci.

Najednou jako bych se propadla do jiné realiti či dimenze kde byli jen zářive aury duší. Potácející se kolem. Ale pořád jsem hlídala psa. Najednou za mnou přišel můj kluk můj smysl bytí.

Vzal mě za ruku a řekl nadpozemsky "Pojedeme na vílet mi dva spolu" nevěděla jsem jak v téhlé dimenzi mluvit a tak jsem jen kývla na známku souhlasu. Popadl mě za ruku silněji a táhl moje astrální tělo v této divné realitě ve které se vše jevilo tak nerealisticky a uhlazeně.

Pustil mě až když jsme byli v jakém si autobusu ve kterém se vyskytovali bytosti jako mi ale zářili jinak jinýmy barvamy nebo jinou silou. Autobusem jsme dojeli do pouště v horách. Autobus zastavil a já s mím milím jsme došli k nějakému domu. Ostatní nám řekli že tam máme čekat.

Takovím zvláštní telepatickým způsobem. A tak jsme si řekli že počkáme na ně v tom domě jen co jsme do něj vlezli začali jsme se milovat naše duše se prolínali a laskali spojovali jako by jsme byli jen jedna duše která se rozpůlila a poté zas nalezla.

A najednou bylo světlo...

Na jemnou pleť

27. května 2013 v 17:25 | Víla dvounůžková |  Návody
Přejete si mít jemnou pleť připravte si citrónoví macerát.
1 citrón
Sklenice z vodou
Citron omyjte a okártáčujte nakrájejte na jemno a dej te do slenice z vodou nechte macerovat několik hodin. Poté přecetdte do vany a koupejte se podle libosti.
Já samotná to jdu dneska vyzkoušet pokut to vyzkoušíte i vy napište nám sem vaší zkušenost a názor...
Vaše víla Dvounůžková