Velikonoce

2. dubna 2013 v 17:43 | Kočka |  Nočník
Už mě nebaví číst knihu tak mě napadlo něco napsat na papír. Máme mrtě suplů. Nemám si ským povídat. Jen s kusem papíru časák mě už taky nebaví číst. Co můžu asi tak dělat. Poslouchat rock. Myslím na výkend jak byl skvělej. Učila jsem svího partnera na kolečkovích bruslích. To bylo ještě hezky a svítilo sluníčko. Pak jsme se naobědvali a přemejšleli co budem dělat. Tak sme se tak poflakovali a šli jsme na sedleckou pouť. Tam mě přemlouval ať si něco koupím, ve stáncích na konec jsme si dali jen teplej "korbáček". Koupili jsme něco v supermarketu. A rozhodli jsme se že půjdem na nějakou atrakci. No ale začalo mě bolet břicho a cenová relace nám přišla vysoká. Tak jsme šli domů a mě chytla běhavka. Tak jsem si vzala prášek a šli jsme si oba lehnout. Vyspala jsem se z toho a rozhodli jsme se jít na večeři. Pozval mě. Dala jsem si pizzu se smetanou a kuřecím masem on si dal salámovou. Ktomu na pití si dal pivo a já víno. Užili jsme si to jen mě mrzí že dráhy na bowlingu byli plný. Šli jsme

pomalu k nám. Po schodech do 3 patra a on tam na mě vyjel překvapivě. Bylo to vzrušující. Došli jsme do pokoje a tam jsme se pomilovali.

Ráno sem ho nechala spát a sama jsem se najedla. Flákali jsme se doma. Musela jsem udělat oběd kuře pod peřinkou s rýží. Vyvenčili jsme psa, a šli jsme do ochodu koupit brambůrky a pivo k na filmoví večer. Pak jsme hráli Fable III až do večera. Pak byla pohodička koukali jsme se na filmi popíjěli pivo a chroupali brambůrky a mazlili jsme se a šli spát.

Ráno jsme se nasnídali pařili Fable III. povídali si ale první co přítel udělal stáhl mi pižamo a dostala jsem na holou a tak jsem šla dělat vejce. Odpoledne jsme se jeli podívat na lednici. Nakonec jsme se rozhodli že jí berem. Snad ten byt vyjde. Moc mi chybí. Přemýšllím jestli jsem ho nenaštvala.

Občas mám pocit že je jak můj fotr ale snažím se tu myšlenku zahnat protože vím že to tak není. Kdo vlasně jsem? Kdo jsem? Zítra je mi jedna dvacet. Co to pro mě znamená? Dospělost? V Americe jsou v tomhle věku už braný za dospělí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano 60.4% (29)
Ne 39.6% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama