Patric Cameron

12. dubna 2013 v 20:13 | Kočka |  Hair


Tak jo byla jsem vestředu na Hairshou Patrica Camerona uplně nejfámoznější člověk chtěla bych bejt jako on...
Ukázal že se tedka hodně nosí glamůr u VIP zákazníků a jak to udělat a jak je to jednoduchý. Tady je pár mích fotek a informací co jsem našla na internetu. Pořádala to společnost Wella a byl tam i ředitel. Viděla jsem tam i Blanku z Blaha :D. Jeho šou byla fakt skvělá vydával u toho různé zvuky snažil se mluvit česky a zpíval :D..
Tak takhle to začalo

mám to boužel s zdálky

Sem obyčejnej student tak si vip lístek opravu dovolit nemůžu mno :D
už mě nebaví sem, dávat ty fotky jen menší ochutnávka...
Teďka pár informací :D snad to bude stačit...
Patrick Cameron je kadeřnicemi a kadeřníky milován. Nejen proto, že toho tolik umí, ale především proto, že dokáže i ten nejsložitější účes prezentovat tak, aby vypadal jednoduše. A právě pocit, že mohu přesně tímhle nádherným účesem ozdobit svou zákaznici v její velký den - pocit, že to opravdu zvládnu, je dar, který Patrick dokáže předat s noblesou, vtipem a přátelským úsměvem. Tento Novozélanďan, který přijel do Anglie v roce 1987, je jedním u nejuznávanějších odborníků na dlouhé vlasy na světě. Návštěvníci jeho show a seminářů jsou pokaždé fascinováni unikátní směsí znalostí a jeho "divadelních" schopností, které při svých prezentacích hojně užívá k radostnému pozdvižení všech.
Patrick je i vynikající moderátor, což osvědčil na prestižních světových kadeřnických akcích, jako je londýnský Salon International, Cosmoprof, IBS, Světový kadeřnický kongres a dalších. A je to právě Salon International, kde Patrick každoročně představuje svou novou účesovou kolekci, která se díky vypilované technické stránce práce s vlasy stává neocenitelnou inspirací pro kadeřníky celého světa.
Není divu, že je po Patrikových dovednostech vysoká poptávka. Jeho tréninková kadeřnická škola v Londýně, kterou otevřel v roce 1997 v londýnském Studiu Wella, poskytuje studentům z New Yorku, Nového Zélandu, Austrálie, Německa, Los Angeles a irského Dublinu možnost s Patrikem individuálně spolupracovat. Patrik se vždy snaží vrátit průmyslu, který mu tolik dal, něco zpět. Každý rok si vyhradí čas a navštíví alespoň pět kadeřnických škol, aby jejich studentům předvedl něco z jeho mistrovského umu a bohatých zkušeností z branže. "Některé základní kadeřnické dovednosti mizí. Proto při práci stále připomínám, jak jsou důležité pro dosažení perfektních výsledků."
Patrik je jasným příkladem, čeho je možné dosáhnout, když je člověk skutečně zapálený pro věc. Sám původně kadeřníkem být nechtěl a začal s touhle profesí poměrně pozdě, až po 20. roce věku. Původně pracoval jako grafik, protože hudba a umění byly vždy jeho vášní. Jednou ho napadlo zatelefonovat do kadeřnického salonu v rodném New Plymouthu, jestli nepořádají kadeřnické kurzy, protože tato práce ho vždy zajímala. Od té doby se nejen učil, ale nevynechal jedinou místní kadeřnickou soutěž a samozřejmě - česal klientky salonu. V té době měla většina z nich dlouhé vlasy a Patrik zjistil, že s nimi umí zacházet opravdu mistrně a že ho to nesmírně baví. Od té doby se bez něj neobešla jediná družička, nevěsta, ani návštěvnice plesu. Jeho největší inspirací je jeho bývalá učitelka Lyndsay Loveridge, se kterou Patrick tráví - kdykoli přicestuje zpět do rodného města - spousty času a povídají si o jeho práci a směru, jakým se ubírá jeho život. Jak říká Patrick, Lyndsay ho dobře zná a tak mu dává užitečnou zpětnou vazbu, kterou občas potřebujeme všichni.

Více o Patricku Cameronovi

Patrick Cameron získal místo v kadeřnické síni slávy jako jeden z nejlepších kadeřníků světa a pyšní se titulem "Mistr dlouhých vlasů".
Patrick použil svůj talent k vytvoření něčeho zcela unikátního. Tím, že spojil své dovednosti, získané prací v kadeřnictví i na jevišti, s komerčními aspekty, rychlostí práce v salonu a s neodolatelnou pompézností a precizností, získal mnoho oddaných příznivců po celém světě.
Patrick si během své dlouholeté profesionální dráhy vytvořil tým špičkových expertů, kteří mu pomáhají připravovat jeho velkolepá vystoupení. Pro elegantní styl si vybral k blízké spolupráci například designéra Marca Erbiho. Spolu s ním čerpá inspiraci z rozličných zdrojůkolem sebe a pracuje každý rok na nové účesové kolekci, která předjímá módní směry následující sezóny. Filozofií Patricka Camerona je: vytvořit přirozený vzhled, ve kterém se však klientka bude cítit neodolatelně žensky.
Pravidlem pro samotnou tvorbu účesu je pak maximální jednoduchost provedení a rychlost s dech beroucím výsledkem a efektností. Patrickova životní radost, energie, vitalita a oddanost jeho práci se zdají být téměř nevyčerpatelné. Proto je na místě říci, že jeden z nejšarmantnějších a nejtalentovanějších lidí, se kterými se vůbec můžete setkat, si titul The Maestro of Long Hair zaslouží plným právem.
¨
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano 60.4% (29)
Ne 39.6% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama