3.kapitola

28. dubna 2013 v 22:04 | Kočka |  Podivná existence

Denník Podivné existence III.

scifi
Pořád jsem o tom přemýšlel a hryzalo mě to v hlavě a tak jsem se tam vydal znova proskomout to. Narazil jsem na stažené krávy z kůže. Ze kterých nějaký muž v turbanu dojil mléko ve kterém se krev po pramíncích rozpouštěla. Podíval se na mě a já viděl pouze jeho propadlou usmívající tvář. " Chceš taky?" zeptal se mě. Vytřeštil jsem oči. Jemu něco došlo. Rychle se zvedl div nevilil krvavé mléko. Povalil mě nazem snažil jsem se zvednou ze země. Ale měl evidentě víc síly jak já.
Zavolal nějaký kámoše v cizím jazyce kterýmu jsem fakt nerozuměl znělo to jako arabština něbo co. Svázali mě ale nenechal jsem se jen tak dal jsem jim docela zabrat. Hodili mě do kufru nějakého prostorného auta. Zaslechl jsem už jen třísknutí dveří a nastartování motoru.
Jeli jsme dolouho když zastavily. Vytáhli mě z kufru a táhli mě po nějakém parkovišti. Místo hlídače tu byla skleněná destička na které byla obrazovka s nějakým videm ženy které to tu hlídala. Dívka které jsem si právě všiml měla blond vlasy a v ruce držela zbraň roztřelila destičku žena něco promluvila a zmizela světla zhasla. Jaká si houkačka se zpustila a čevené světlo mě osilnili. Ta skupina šílených lidi mě popadla snažíl jsem se vyškubnout ale měli převahu. Tak sem se je snažil aspoň ubrzdit. Ale najedou nám byli v patách strážci a to už jsme skoro byli mimo území parkoviště. Začala nehorázná přestřelka taková změna života najednou pomyslel jsem si. Ale najedou mě přepadl strach. Snad mě nezabijí !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano 60.4% (29)
Ne 39.6% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama