Březen 2013

2.kapitola

29. března 2013 v 20:05 | Kočka |  Podivná existence

Denník Podivné existence II.

3.3.XXXX
Viděl jsem dneska jednu holku byla fakt hezká a tak jsem jí řekl "ahoj". Ona se na mě podívala jak na nějakej slyz odplivla si. Neřekla ani slovo a tak sem zklopil oči bylo my jasný že nemám šanci a vlasně u kterýkoliv jiný nemám šanci. Tohle je semnou špatný nejsem nic. Kdybych byl oháknutej ve značkovi tak by mě třeba i pozdravila. Je to kráva z hezkou tvářičou to je fuk.
Celej den zkaženej jen kuli jedný štětce která si myslí o sobě kdoví co.

Můj koníček moje práce

28. března 2013 v 19:10 | Kočka |  Hair
Tak tahle rubrika je hodně tématická je o mím koníčku a zároven práci na kterou teďka studuju. Může te se mě zeptat na cokoliv ohledně vlasů ráda pomůžu pokut to bude v mých silách.

Nemoc...

28. března 2013 v 18:54 | Kočka |  Nočník

Dneska mám nemoc jménem lenost...


Písemka..

27. března 2013 v 20:38 | Kočka |  Nočník
Hned ráno jsme psali písemku dostala jsem za dvě a prej kuli tomu že nebyla ani jedna jednička budeme psát znova spletla jsem se s blondorem a 9% peroxidem napsala sjem uplnou blbost prostě a na určení hloubky tonu a odlesku jsem se taky sekla ale ostatní bylo v pohodě ale i tak mě to štve.. PLUS jsem musela zase protože mám dlouhý vlasy a hustý podstoupit na sví hlavě účes to by mě zajímalo kdy budu dělat učes já celí praxe jsem dělala na debilní panně a mě to na panně prostě nebaví nevím proč snad jen párkrát jsem dělala na někom ale i tak mi to přišlo málo musím se příště ozvat abych se mohla vypracovat takle to nejde. Pak jsem barvila jednu holku kterou nechtěl nikdo bavti ochota sama místo aby byli rádi a tak.. Tak jsem to udělala a ona mi nadávala že má odrosry modrý. A sama chtěla černou s modrym odleskem měla stím počítat a říkala že za to můžu já. Ona se domluvila takle z mistrovou PLUS mi další poděs manipuloval s Wella porem což mě naštvalo protože jsem pak byla uplně zmatená a mimo. A pak další drzou že tý co jsem jí barvila hlavu že jí umeje. Děsně sem se naštvala ale nic jsem neřekla prostě se musím příště ozvat jinak to semnou dopadne blbě. Achjo že si nechám všechno líbit.

Magor

26. března 2013 v 17:34 | Kočka |  Nočník
Ty jo dneska fak brutál mazec chlap mi říká že je velkej frajer a šel se ke mě ostříhat měla jsem z něj takovej respekt..

Výstřednost

25. března 2013 v 19:39 | Kočka |  Téma

Výstřednost

Tohle je hodně zajímaví téma. Podle mě existuje několik výstředností který se dělí na špatný a dobrý. Někdo se chce prostě lišit nebo někam patřit a tak si najde podle názorů, hudby, lidí, povahy. Co se k jejich osobnosti nejvíc hodí. Chtí se třeba goth, emo, scene... A pak chodí na světě takle oblíkanej většina lidí tomu nerozumý nebo spíš nechce.. A dotyčný nechce aby určitý lidi chápali jeho ale lidi z jeho skupiny ano aby věděli že patří mezi ně. Nebo dělají co oni výstřednost může být i v sexu ale lidé to většinou na povrch moc nedávají je to jejich soukro má věc.
Pak je ještě výstřednost že se daná osoba chce odlišit uplně ode všech aby byla slavná..
Ale pak jsou lidé kteří si vezmou věc která jim totálně nesluší a vypadají v tom hrozně nebo modelky v některých časopisech si oblíknou i to co se k sobě totálně nehodí. A lidi co maj hodně peněz a neví co snima si myslí že je to cool tak si to koupí. Ale vůbec neví že je totální kýč. Ale hlavně že je to značkové a zazáří tím před davy lidí kteří tomu také nerozumí a pořídí si to samé a je z toho začarovaný kruh..
No, protože jsem kadeřnice musím se zmínit i o vlasech. Musím přiznat některé moderní účesi jsou tak výstřední že se prakticky nedají ani nosit. Na fotce jsou hezké ale do normálního života kničemu. Víc co bych řekla o výstřednosti mě nenapadá...

Keci v kleci

25. března 2013 v 19:07 | Kočka |  Nočník
Tohle je prostě můj blog a nerada se fotím tak tady žádná fotky nebudou. Ani nemám foták..
Prostě je tohle ženský můj osobní blog...
A budu ráda za komentáře od odstatních lidí a slibuju že budu dělat delší články...
Na praxích na ranní sem myslela že se unudím ale přečetla jsem si celej cosmopilita. Pak Burzu a ještě něco to je jedno.. Ale hodně mě to inspěrovalo asi mám na to fak věk..
Ne že bych se pořád malovala to ne.. Ani můj přítel nemá rád přemalovaný paničky co si myslej ale mě nějak ve všem respektuje a říká když nebudu namalovaná sním v posteli tak by to mělo bejt ok..
No tak jsem si koupila červenej lak a lesk na rty a noví džíny fakt boží.. A v sekáči jasem si koupila takovej jeden topík čerenej elegatní ja a elegance " to je navítlem"
Ale že jsem rocker neznamená že nejsem ženská... Chci bejt sexy... A naučit se chodit na potpadcích..
Nejsem žádná modelka sem žena... A nějak se tak chci i cejtit nechci bejt už dítě co si kupuje tryčka s infantilníma postikama.. A porpravdě první vzor byla teta...
Ale popravdě je divný mít jen jeden a tak sem si našla další..

Šílenost

24. března 2013 v 20:51 | kočka |  Nočník
No asi sem dám í modní blog prože že jsem kadeřnice a takovej modní ignorat fakt nejsem...


Mazeček... Mozeček

22. března 2013 v 9:32 | Kočka |  Nočník
No včera jsem se pohádala s matkou. Ale pak jsme si nějak pokecali a už to bylo v pohodě ona stím stěhováním šílí jako bych byla těhotná nebo co a to fakt nejsem...